Унікальний парк відпочинку в Бранденбурзі

В цьому звичайному на вигляд ангарі знаходиться інший світ. Зазирнувши всередину, ти втратиш дар мови!
Просто неймовірно, яких висот зміг досягти технологічний прогрес. Ми вже досить спокійно ставимося до різних ноу-хау і чергових диво-винаходів. Але в світі все одно є речі, які змушують нас захоплено ойкнути!
Дивно, але практично в самому центрі Німеччини, в Бранденбурзі, знаходяться тропічні острови. Так-так, прекрасна лагуна з прозорою водою і білосніжним піском, на березі якої ростуть пальми і щебечуть екзотичні птахи! Але найдивніше, що це чудо розмістили в незвичайному місці.

Тропічні острови розташовані в звичайному ангарі. Єдине, чим раніше була примітною ця будова - це своїми колосальними розмірами. Адже це був елінг для дирижаблів. Його довжина сягає 360 метрів, а ширина - 210 метрів.
Сам ангар належав раніше фірмі Cargolifter AG. В середині 90-х років її власники хотіли відродити виробництво дирижаблів для транспортування негабаритних вантажів. Однак ідея себе не виправдала, і фірма збанкрутувала.
Так би й залишився гігантський ангар пустувати, якби на нього не поклав око малайзійський концерн Tanjong.
На гроші азіатських спонсорів в колишньому ангарі побудували унікальний парк відпочинку з власним мікрокліматом. Басейни обладнали в стилі природних водойм, а навколо них висадили тропічну рослинність.
В ангарі зашелестіли справжні джунглі. До того ж тропічний ліс заселили екзотичними пташками!
Причому в парку розваг мешкають не тільки маленькі пташки, а й граціозні рожеві фламінго.
Тут можна зустріти також і тропічних комах! Правда їх, слава Богу, не стали випускати на волю. Бажаючі можуть помилуватися на комашок крізь скло спеціальних тераріумів.
Обладнаний за останнім словом техніки парк отримав назву «Тропічні острови» і здатний приймати одночасно до шести тисяч відвідувачів!
Ті, кому не вистачає дня насолодитися тропіками, можуть залишитися тут на ніч. Комплекс обладнаний своїм готелем.
У темну пору вода басейнів підсвічується блакитним сяйвом, створюючи неповторну атмосферу.

До послуг відпочиваючих декілька першокласних барів і кав'ярень, які стилізовані під тропічні хатини.
Щоб нагадати відвідувачам, що вони все ще в Німеччині, уздовж стін ангара побудували цілу село з фахверковими будиночками.
Дітям тут особливе роздолля. Для них спорудили кілька ігрових майданчиків, де малюки можуть гратися як на суші, так і у воді.
Для любителів відпочивати дикуном тут навіть передбачене наметове містечко!
У приміщенні цілий рік підтримуються однакові умови. Навіть якщо на вулиці зима, то «Тропічні острови» будуть радувати своїх відвідувачів температурою +26 градусів.
Судячи з фотографій, від бажаючих відвідати цей райський куточок відбою немає! Воно і зрозуміло: для того щоб потрапити в райський куточок, не потрібно летіти за тридев'ять земель.
Хто б міг подумати, що звичайне промислове спорудження можна перетворити в прекрасну тропічну лагуну ?!

Коментарі

Популярні публікації