10 причин вчити німецьку мову

Які б плани Ви не будували на майбутнє, зі знанням німецької мови Ви створите для себе безмежні можливості. Вчити німецьку означає здобувати навички, з якими Ви можна покращити якість свого професійного і приватного життя.


Отож, чому варто вчити німецьку? 10 причин вчити німецьку мову:

1. У діловому житті: спілкування німецькою мовою з Вашими німецькомовними партнерами по бізнесу - це шлях до кращих ділових відносин, через них до більших шансів на ефективну комунікацію, а відтак і на успіх.

2. Глобальна кар'єра: зі знанням німецької мови Ви поліпшуєте свої професійні шанси в німецьких фірмах у Вашій країні та закордоном. Хороші знання німецької мови зроблять з Вас продуктивного співробітника для роботодавця, який має ділові відносини на глобальному рівні.

3. Туризм та готельна справа: туристи з німецькомовних країн багато і далеко подорожують.  Вони витрачають під час відпустки більше грошей, ніж туристи з інших країн. Вони охоче спілкуються з німецькомовним персоналом готелів та завжди обирають німецькомовних екскурсоводів. 

4. Наука та дослідження: німецька мова є другою за важливість мовою науки. За своїм внеском в дослідження і розвиток Німеччина перебуває на третьому місці у світі і  надає дослідницькі стипендії іноземним науковцям.

5. Подорожі: користуючись Вашими знаннями німецької мови, Ви поглиблюєте свої враження від подорожей не лише німецькомовними країнами, але і іншими європейськими країнами, особливо Східної Європи. 

6. Насолода від літератури, музики і філософії: німецька мова - це мова Гете, Кафки, Моцарта, Баха та Бетховена. Отримайте більшу насолоду від читання та/або прослуховування їхніх творів мовою оригіналу.

7. Можливості здобуття вищої освіти і роботи у Німеччині: Німеччина надає велику кількість стипендій для навчання у вищих навчальних закладах Німеччини. Для молодих іноземців передбачені особливі робочі візи на період відпустки,  а для певних професій діють особливі правила щодо дозволу на роботу. 

8. Програми обміну: між Німеччиною та багатьма країнами світу діють угоди про обмін школярами та студентами.

9. Комунікація: розвиток в галузях медіа, інформаційних та комунікаційних  технологій створює потребу в багатомовній комунікації. Нижка важливих веб-сторінок ведеться німецькою мовою. За річним показником виданих нових книг Німеччина знаходиться на 6-ому місці серед 87 країн світу після Індії, Великобританії. США, Китаю та Росії. Тому завдяки знанням німецької мови розширений доступ до інформації стане для Вас можливим. [Wikipedia, 2014]

10. Культурне порозуміння: вчити німецьку мову означає розуміти життя, бажання та мрії людей у німецькомовних країнах з їхніми мультикультурними суспільствами.

Матеріали взяті із сайту Гете-Інституту в Україні: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/wdl.html

Коментарі

Популярні публікації